İlk Babalar Günü Hediyesi Ne Alınır? Ne Olabilir?

İlk babalar günü hediyesi seçimi yaparken alacağınız hediye ne olursa olsun babaya özel bir mesaj ile hediyeyi özelleştirebilirsiniz. İlgi alanlarını düşünün. Hangi takımı tutuyor, spor yapmaktan hoşlanıyor mu? İş yerinde masası üzerinde ve gözünün önünde durabilecek neler olabilir? İşte size yardımcı olacak birkaç ilk babalar günü hediye fikirleri…


 

İlk babalar günü hediyesi seçimi yaparken alacağınız hediye ne olursa olsun babaya özel bir mesaj ile hediyeyi özelleştirebilirsiniz. İlgi alanlarını düşünün. Hangi takımı tutuyor, spor yapmaktan hoşlanıyor mu? İş yerinde masası üzerinde ve gözünün önünde durabilecek neler olabilir? İlgi alanına göre hediye seçin ve seçtiğiniz hediyeyi de kişiselleştirin (babaya özel olsun). İşte size yardımcı olacak birkaç ilk babalar günü hediye fikirleri.

 

İlk Babalar Günü İçin Hediye Fikirleri

Masasının Üstüne Koyabileceği Dijital Fotoğraf Çerçevesi

Mesela teknolojik ürünlerden hoşlanıyorsa ona standart bir çerçeve almak yerine iş yerinde masasının üzerine koyabileceği bir dijital fotoğraf albümü düşünebilirsiniz. Buradaki fotoğraf baskı sitelerini gözden geçirin. Online sipariş vermek mümkün hem de indirim kuponu kullanarak… Bebek ile geçirdiği anların fotoğrafları “slide show” olarak dijital çerçevede ardı ardına görüntülenecektir.

 

Taze Baba T-Shirt’ü 🙂

Üzerinde “Taze Baba” yazan baskılı bir ürün düşünebilirsiniz. Bu bir “mug” bardak, bir “t-shirt” veya benzeri bir ürün olabilir. Uygun bir espri bulabilirseniz seçtiğiniz ürünün üzerine baskı yaptırıp hediye olarak verebilirsiniz. Hediyeyi mutlaka özelleştirin. Değişik mesajlarınızı hediye vasıtasıyla verebilirsiniz. Örneğin “Babacığım traş olmayı ihmal etme, bıyıkların beni öperken batmasın”… yazılı bir kart ile uygun bir hediye vermeyi düşünebilirsiniz. Online alışveriş yaparak indirimli satın alabilirsiniz. Bunun için indirim kuponu sitesi olan tikokupon sitesinde güzel kuponlar var. Tişört baskı seçeneği için tisho indirim kuponu kullanarak online sipariş verebilirsiniz. Tasarımı kendiniz yapabiliyorsunuz. Hem eğlenceli hem de indirimli olacaktır.

 

Yürüyüş Yaparken Bebeği Yanında/Sırtında Taşısın

“Outdoor”a meraklıysa, doğa sporu veya yürüyüş yapmayı seviyorsa, bu tip etkinliklerde bebeği de sırtında veya yanında taşıyabileceği bir çanta olabilir. Mesela bebek kangurusu… “Babacığım beni de yanında götür” gibi mesaj içeren bir kartla hediye olarak verebilirsiniz.

 

Bebeğin ağzından bir mektup ve yanında küçük ve şirin bir hediye de verebilirsiniz.

Seçeceğiniz hediye ne olursa olsun ilk babalar günü için mutlaka kişiselleştirin. Bebeğin dilinden konuşturun mesajlarınızı. “Babacığım seni çok seviyorum” cümlesini okumak bile onu çok duygulandıracak ve belki de hediyenin kendisinden daha mutlu edecektir.

 

İlginizi Çekebilir

Babalara Hediye Almak

Babalar gününde, Bizim için durmadan çalışan fedakar babalarımızı mutlu edecek hediyeler almaya ne dersiniz?

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir